HAKKIMIZDA

Mağdenli, 50 yıla dayanan tecrübesiyle, müşterilerine güvenilir, hızlı ve ekonomik servis sağlamayı amaç edinmiş, Türkiye’de taşımacılığın önde gelen isimlerinden biridir. Uzun yılların verdiği tecrübenin yanı sıra, gelişmiş ve çağdaş teknolojik olanaklardan yararlanarak müşterilerine organize bir nakliye, gümrükleme ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Mağdenli’nin hizmetleri uluslararası nakliyenin hemen hemen her alanını kapsamakta; geniş hizmet yelpazesi karayolu, havayolu, demiryolu, denizyolu, kombine, proje, transit, fuar taşımaları ve ağır taşımaların yanısıra; acentelik, danışmanlık, gümrükleme, elleçleme, depolama ve sigorta hizmetlerini içermektedir.

Türk Standartları Enstitüsü’nden ISO 9002 Kalite Belgesi (No 630/97) alan ilk Türk Nakliyecisi olan Mağdenli, sektördeki lider konumunu bu belgeyle bir kez daha ispatlamıştır. Birinci sınıf taşımacılık servisi sağlayıcısı olmasının yanısıra, çevre ve insan sağlığı konularına da çok önem veren Mağdenli, TS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, TS EN ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetimi Sistemi belgelerine de sahiptir.

Mağdenli’nin hizmetleri 1984’den beri her yıl Ankara Ticaret Odası, Uluslararası Nakliyeciler Derneği ve birçok resmi kuruluş tarafından altın ve gümüş plaketlerle ödüllendirilmektedir. Mağdenli aynı zamanda uzun yıllardır ulusal ve uluslararası birçok nakliye derneğinin de üyesidir.

Mehmet Mağdenli

Tarihçemiz

  • 1966  Mehmet Mağdenli, Limited Şirketinin kurucu ortağı olarak hizmet sektöründe çalışmaya başlamış ve 2003 yılına kadar Mağdenli Nakliyat’ın Yönetim Kurulu Başkan ve Genel Müdürlük görevini yapmıştır.
  • 1969  Mehmet Mağdenli “Nakliye, Sigorta ve Gümrükleme” alanlarında kendi iş yerini kurarak ulaştırma ve hizmet sektörüne girmiştir.
  • 1977  İlk iştiraki olan “Ekspres” kurularak ulaştırma ve hizmet sektöründeki çalışmalar genişlemiştir.
  • 1982  Mağdenli Nakliyat ve Ticaret A.Ş. 5.000.000 TL sermaye ile kurulmuş ve yurtiçindeki yeni çalışma yerleri açılmaya başlanmıştır.
  • 1982  “FIATA-International Federation and Freight Forwarders Associations” a üye olmuş ve üyeliği günümüzde de devam etmektedir.
  • 1984  Ankara Ticaret Odasının “Yıllık Ödül Törenlerinde” “Nakliye dalında Hizmet Arz Ederek Döviz Getiren Firmalar” sıralamasında “Birinci” veya “İkinci” olarak plaket almaya başlamış ve günümüzde de almaya devam etmektedir.
  • 1990  Almanya’da, Rusya’da, Azerbaycan ve Kazakistan’da şirket ve bürolar açılmıştır.
  • 1997  TSE-ISO-EN 9000 Kalite Sistem Belgesini alan ilk nakliye kuruluşu olmuştur. Mağdenli aynı zamanda OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Sistemi, ISO 14001-1997 Çevre Yönetimi Sistemi, 27001:2005 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Belgelerine de sahiptir.