Hakkımızda

Mağdenli Nakliyat ve Ticaret A.Ş.

Mağdenli, 50 yıla dayanan tecrübesiyle, müşterilerine güvenilir, hızlı ve ekonomik servis sağlamayı amaç edinmiş, Türkiye’de taşımacılığın önde gelen isimlerinden biridir. Uzun yılların verdiği tecrübenin yanı sıra, gelişmiş ve çağdaş teknolojik olanaklardan yararlanarak müşterilerine organize bir nakliye, gümrükleme ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Mağdenli’nin hizmetleri uluslararası nakliyenin hemen hemen her alanını kapsamakta; geniş hizmet yelpazesi karayolu, havayolu, demiryolu, denizyolu, kombine, proje, transit, fuar taşımaları ve ağır taşımaların yanısıra; acentelik, danışmanlık, gümrükleme, elleçleme, depolama ve sigorta hizmetlerini içermektedir.

Türk Standartları Enstitüsü’nden ISO 9002 Kalite Belgesi (No 630/97) alan ilk Türk Nakliyecisi olan Mağdenli, sektördeki lider konumunu bu belgeyle bir kez daha ispatlamıştır. Birinci sınıf taşımacılık servisi sağlayıcısı olmasının yanısıra, çevre ve insan sağlığı konularına da çok önem veren Mağdenli, TS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, TS EN ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetimi Sistemi belgelerine de sahiptir.

Mağdenli’nin hizmetleri 1984’den beri her yıl Ankara Ticaret Odası, Uluslararası Nakliyeciler Derneği ve birçok resmi kuruluş tarafından altın ve gümüş plaketlerle ödüllendirilmektedir. Mağdenli aynı zamanda uzun yıllardır ulusal ve uluslararası birçok nakliye derneğinin de üyesidir.

0 +

Yıllık Tecrübe

VİZYONUMUZ

Uluslararası lojistik yapı içerisinde yenilikçi çözümler üreterek, kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmette tercih edilen öncü kurum olmak.

MİSYONUMUZ

Entegre çözümler üreten uzman kadrolarımızla müşterilerimize katma değer yaratan, sürdürülebilir lojistik, gümrükleme ve vinç hizmetleri sunmak.

DEĞERLERİMİZ

MÜKEMMELLİYET

Kalite / Ne yapıyorsak iyi yapıyoruz / Başarıya odaklanma / Daha iyi performans / Titizlik.

TAKIM ÇALIŞMASI

Biz bir ekibiz. Bir takım oluşturup aile ruhunu koruyun.

ALÇAKGÖNÜLLÜLÜK

Saygı, Bireye Saygı ve Tevazu.

SORUMLULUK ALMAK & YETKİYİ DEVRETMEK

Yönetim / Sorumluluk Sorumluluğu kabul edin ve gerektiğinde devredin.

DÜRÜSTLÜK

Dürüst, açık, etik ve adiliz

GRUP ŞİRKETLERİMİZ

Türkiye'nin hava taşımacılığındaki önde isimlerinden biri olarak yılların verdiği tecrübe, gelişmiş ve çağdaş teknolojik olanaklardan yararlanarak, müşterilerine maksimum memnuniyeti odaklı, esnek, güvenilir ve ekonomik havacılık hizmetleri sunmaktadır.
1977 yılından beri; Türkiye – B.D.T ülkeleri arası nakliye hattında sahip olduğu 0-22 ton taşıma kapasiteli ve 92 m3 hacimli tenteli tırları ile müşterilerine güvenilir ve hızlı nakliye çözümleri sunmaktadır.
Güvenilirlik & dürüstlük, tecrübe ve bilgi birikimi ilkeleri ile Rüzgar Santrali Projelerinde kurulum, montaj, bakım ve servis hizmetler ile müşterilerine teknik ve ticari çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir.
Mağdenli, 1995 yılından günümüze Atyrau, Kazakistan’da havalimanı işletmeciliğini üstlenmiştir. Havalimanı yılda ortalama 5500 yurtiçi ve yurtdışı seferi gerçekleştirerek 750.000 yolcuya hizmet vermektedir.

MAĞDENLİ'de KARİYER