HİZMETLER

 • Hizmetler

  Lojistik Hizmetler

  Mağdenli, 50 yıldır Türkiye'den Avrupa, Asya ve Orta Doğu Ülkelerine ve bu ülkelerden Türkiye'ye karayolu ile ithalat, ihracat, grupaj ve transit taşımalar yapmaktadır. Şirket, karayolu taşımalarında öz malı olan çekicileri, 13.60 metre uzunluğundaki kayar çatılı yarı-römorkları, jumbo yarı-römorkları, hidrolik platform römorkları, 55 metreye kadar uzatmalı yarı römorkları kullanmaktadır.

  devamı
 • Hizmetler

  Ağır ve Proje Taşımaları

  Mağdenli, Goldhofer marka modüler sistem hidrolik platform römorkları ile hidrolik ve lowbed treyler filosuna sahiptir. Beher Parçası 80 metre uzunluğa ve 1000 ton ağırlığa kadar reaktör, transformatör, jeneratör, türbin, konvektör, iş makineleri ve kiriş gibi ağır parçalar, Mağdenli tarafından taşınabilmekte, iş yerlerinde ve şantiyelerde hidrolik treylerler ve/veya krikolar vasıtasıyla yerlerine indirilip, yüklenebilmektedir.

  devamı
 • Hizmetler

  Demiryolu Taşımaları

  Mağdenli, Türkiye'den Avrupa, Ortadoğu ve Asya Ülkelerine yapılan ihracat ve bu ülkelerden Türkiye'ye yapılan ithalat taşımalarında, müşterilerine birinci sınıf demiryolu taşımacılığı hizmeti sunmaktadır.

  devamı
 • Hizmetler

  Havayolu ve Denizyolu Hizmetleri

  Mağdenli, tüm dünya ülkeleri ile Türkiye arasında, her türlü eşyanın havayolu ve denizyolu ile en kısa sürede istenilen yere ulaşmasını organize edebilecek bir sistemle çalışmaktadır. IATA acenteliği sayesinde havayolu taşımalarında uluslararası standartlarda güvenli ve hızlı hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

  devamı
 • Hizmetler

  Vinç Hizmetleri

  Mobil ve kamyona monteli vinçlerimiz ile Türkiye ve komşu Ülkelerdeki yatırım projeleri kapsamında Türk Limanlarına gelen malzemelerin liman içerisinde yükleme ve boşaltma hizmetleri verilmektedir. Bu hizmetin yanı sıra, Yurtiçindeki ve Yurtdışındaki enerji, ulaşım ve çeşitli yatırım projeleri şantiyelerinde montaj ve inşaat işleri için uzun dönem kiralama yapılabilmektedir.

  devamı
 • Hizmetler

  Ellecleme ve Depolama

  Mağdenli, müşterilerinin her türlü eşyası için özmalı olan forkliftler ve vinçlerle elleçleme, kaydırma, yükleme, boşaltma, temele yerleştirme, tüm liman sahaları ve açık ve kapalı alanlarda güvenli depolama hizmetleri vermektedir.

  devamı
 • Hizmetler

  Gümrükleme ve Acentelik

  Mağdenli uluslararası nakliyenin her alanında hizmet vermek amacıyla, taşıma, elleçleme ve depolama hizmetlerinin yanısıra uluslararası nakliye firmalarının Türkiye'deki karayolu, demiryolu, denizyolu ve havayolu taşımalarında acentelik, gümrükleme ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

  devamı
 • Hizmetler

  Mühendislik ve Danışmanlık

  Mağdenli, taşımacılık hizmetlerinin yanısıra enerji, petrokimya ve inşaat sektörleri projeleri için aşağıdaki hizmetleri vermektedir.

  devamı